|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| OE HAYIR: | KİMYON ENJEKTÖRÜ | Ürün adı: | 4088428 |
|---|---|---|---|
| OE NO1: | 3766446 | Temas etmek: | İletişim: 86+ 19959162250 |
| Garanti: | 12 ay | Kalite: | Yepyeni Orijinal |
| Boyut: | Orijinal Standart | Tip: | Otomobil parçaları |
| Başvuru: | Yakıt Enjeksiyon Sistemi | Malzeme: | Yüksek Hız Çeliği |
| Vurgulamak: | Cummins Dizel Motor Yakıt Enjeksiyonu,Ekskavator Common Rail Yakıt Enjeksiyonu,Cummins dizel enjektörü garanti ile |
||
| Sayı |
4088428 |
| OEM Hayır |
3766446 |
| Uygulama-A-Tiyon | C-UMMINS ENJECTOR |
| Ödeme Süresi | T/T, L/C, Western |
Tablo 1: Temel parametreler
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Bölüm No. | 4088428 |
| Motor Serisi | C-ummins QSK60 (V16 Ağır Güçlü Motor) |
| Türü | Yüksek Basınçlı Common Rail Enjektor (HPI Sistemi) |
| Kontrol Türü | Solenoid ile çalıştırılan, ECM kapalı döngü kontrolü |
| Yapı | Uzun saplı, üst giriş, alt çıkış, entegre solenoid |
| Net Ağırlık | 2.15 kg |
| Boyutları | 315 mm × 62 mm × 62 mm |
| Malzeme | Kırılmış çelik, hassas sertleştirilmiş alaşım bileşenleri |
Tablo 2: Performans Özellikleri
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Yakıt Sistemi | C-ummins HPI Yüksek Basınçlı Common Rail |
| Sistem çalışma basıncı | 1800~2400 bar |
| Fırçayı açma basıncı | 340~360 bar |
| Standart Akış Hızı | 530-550 cc/min @ 100 PSI |
| Fırça yapılandırması | 10 delik × 0,24 mm, 150° püskürtme açısı |
| Çalışma Voltajı | 24V DC |
| Elektrikli Bağlantı | 2-Pin Deutsch, IP67 |
| Yanıt Zamanı | ≤ 0,28 ms |
| Yakıt standardı | 0#/-10#/-20# Dizel, Çin III/IV, Euro III |
| Sıcaklık aralığı | -40°C - +135°C |
Tablo 3: Uygulama ve Kurulum
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Düz motor | C-ummins QSK60 (V16 60L) |
| Çekim × Çekim | 159 mm × 190 mm |
| Güç aralığı | 1500-2500 HP |
| Döner aralığı | 6500-9500 N·m |
| Kurulum tork | 90 ‰ 100 N·m |
| Paket | 4099395 (Bakır, sadece tek kullanımlık) |
| Kurulum Notları | Temiz yakıt geçitleri, mühürleri değiştirmek, ECM kalibrasyonu |
| Başvurular | Madenli Kamyonlar, Petrol Alanı Birimleri, Denizli Ana Motorlar, Gen-Setler |
Tablo 4: Kalite ve Garanti
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Ürün sınıfı | Yeni Orijinal / OEM Yeniden Üretilmiş |
| Fabrika testi | % 100 akış, basınç, sızıntı, atomlaşma, tepki ve dayanıklılık testi |
| Garanti | Yeni: 1224 ay; Reman: 612 ay |
| Standart | C-ummins QSK Orijinal, ISO 9001, TS16949 |
| Paketleme | Tek kutu, pas önleyici yağ, şok geçirmez köpük, statik önleyici torba |
| MOQ | 1 PC |
| Genel Başarısızlıklar | Kötü atomlama, sızıntı, siyah duman, düşük güç, kaba boşluk |
| Boş koşullar | Kirlenmiş yakıt, su hasarı, aşırı basınç, sökme, kalibre edilmemiş kullanım |
C-ummins QSK60 Serisi enjektörleri, yüksek basınçlı ortak demiryolu sisteminin temel bileşenleri olarak 60.2L V16 büyük boşluklu QSK60 elektronik kontrol motorları için tasarlanmıştır.C-ummins HPI ultra yüksek basınçlı enjeksiyon teknolojisini ve ECM elektronik kapalı döngü kontrolünü benimseyenYüksek geçirgenlik solenoid valfleri ve 4088428 ve 2881089 gibi çekirdek modelleri kapsayan sert alaşım hassas parçaları entegre ederek, aşırı ağır görev senaryolarında yaygın olarak kullanılan 1500-2500 HP'ye sığarlar.
Milisaniye düzeyinde hassas bir kontrol elde etmek için 24V solenoid valflerine güvenen bu enjeksiyoncular, yakıt yanma verimliliğini etkili bir şekilde optimize edebilen tekdüze ve hassas bir atomlamaya sahiptir.Karbon birikimi ve egzoz emisyonlarını azaltmak, Tier3/4 ve Euro V emisyon standartlarına uygun, C-ummins orijinal standartlarına ve ilgili kalite sistemlerine uygun, fabrikadan çıkmadan önce tam olarak test edilmiş,Uzun süreli istikrarlı bir operasyon için kurulması ve bakımı kolaydır..
Neden bizi seçtin?
1. Müşterinin bize fiyat ve ürünler için bazı öneriler verdiğine çok memnunuz.
2Kendi profesyonel nakliyecimiz var, hızlı teslimat, iyi hizmet.
3Geri bildirimlerimiz: 24 saat içinde geri bildirimlerimizi her zaman alabilirsiniz.
4.AGönderildikten sonra, ürünleri alana kadar her iki günde bir sizin için izleyeceğiz..
Ürün RESMİ:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Mr. Lee
Tel: +86 13143601772