|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| OE HAYIR: | KİMYON ENJEKTÖRÜ | Ürün adı: | 4087977 |
|---|---|---|---|
| OE NO1: | 4326640 | Temas etmek: | İletişim: 86+ 19959162250 |
| Garanti: | 12 ay | Kalite: | Yepyeni Orijinal |
| Boyut: | Orijinal Standart | Tip: | Otomobil parçaları |
| Başvuru: | Yakıt Enjeksiyon Sistemi | Malzeme: | Yüksek Hız Çeliği |
| Vurgulamak: | Cummins dizel motor enjektörü QSX23,Ekskavatör enjektörü 4087977,Garantili Cummins enjektörü 4326640 |
||
| Sayı |
4087977 |
| OEM Hayır |
4326640 |
| Uygulama-A-Tiyon | C-UMMINS ENJECTOR |
| Ödeme Süresi | T/T, L/C, Western |
Tablo 1: Temel parametreler
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Komatsu Bölüm No. | 4087977 |
| Motor Serisi | C-ummins QSK23 Elektronik Motor (CM2250) |
| Türü | Solenoid ile çalıştırılan yüksek basınçlı Common Rail Enjektor (HPI Sistemi) |
| Yapı | Entegre solenoid, en üst giriş, en alt çıkış, uzun plünger tasarımı |
| Net Ağırlık | 1.814 kg |
| Boyutları | 310 mm × 60 mm × 60 mm |
| Malzeme | Vücut: Kalınlaştırılmış çelik; Bileşenler: Sertleştirilmiş alaşım; Solenoid: Yüksek geçirgenlikli paslanmaz çelik |
Tablo 2: Performans Özellikleri
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Kontrol | ECM Elektronik Kontrol (24V Solenoid), Kapalı Halkalı Zamanlama ve Akış |
| Çalışma Basıncı | 1800~2200 bar |
| Açılış Basıncı | 340~360 bar |
| Akış Hızı | 520-540 cc/min @ 100 PSI |
| Düzge | 10 delik × 0,24 mm, 150° püskürtme açısı |
| Yakıt Sistemi | C-ummins HPI Yüksek Basınçlı Ortak Demiryolu Sistemi |
| Yakıt standardı | Çin III/IV, Euro III Dizel, 0# / -10# / -20# |
| Sıcaklık aralığı | -40°C - +135°C |
| Elektrikli | 2-Pin Deutsch Bağlantısı, IP67 Koruması |
| Yanıt Zamanı | ≤ 0,28 ms |
Tablo 3: Uygulama ve Kurulum
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Motor uygun | C-ummins QSK23 (23L Inline 6-Cyl, Turboşarjlı ve Sonrasında Soğutulmuş) |
| Komatsu Modelleri | SA6D170E/SAA6D170E, PC1250-7/8 Kazı makineleri |
| Çekim × Çekim | 159.0 mm × 190.0 mm |
| Güç aralığı | 760-950 HP |
| Döner aralığı | 3500-4200 N·m |
| Döner Döner | Montaj boulları: 90 ̊100 N·m |
| Paket | 4099395 (Bakır, sadece tek kullanımlık) |
| Notları yükle | Derin temiz yakıt geçitleri, tüm mühürleri değiştirmek, ECM yeniden kalibrasyonu |
| Başvurular | Madenli Kamyonlar, Büyük Kazıcılar, Petrol Alanı Ekipmanı, Denizcilik, Gen-Sets |
Tablo 4: Kalite ve Garanti
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Sınıf | Yeni Orijinal / OEM Yeniden Üretilmiş (RX/R Suffiksi) |
| Fabrika testi | 100% Akış, Basınç, Yanıt, Atomlaşma, Sızıntı ve Dayanıklılık Testi |
| Garanti | Yeni: 1224 ay; Reman: 612 ay |
| Standart | C-ummins QSK Orijinal, ISO 9001:2015, TS16949 |
| Paketleme | Orijinal Komatsu/C-ummins Kutusu, pas karşıtı yağ, şok geçirmez köpük, anti-statik torba |
| MOQ | 1 PC |
| Genel Başarısızlıklar | Yavaş yanıt, zayıf atomlaşma, damlama, siyah duman, düşük güç, kaba boşluk |
| Boş koşullar | Kötü yakıt, kirlilik, aşırı basınç, su hasarı, sökme, kalibre edilmemiş programlama |
C-ummins QSK23 Serisi enjektörleri, yüksek basınçlı ortak demiryolu sisteminin temel bileşenleri olarak 23L büyük boşluklu QSK23 elektronik kontrol motorları için tasarlanmıştır.C-ummins HPI yüksek basınçlı enjeksiyon teknolojisini ve ECM elektronik kapalı döngü kontrolünü benimseyenYüksek geçirgenlik solenoid valfleri ve sert alaşımlı hassas parçaları entegre ederek, 340-360 bar açılış basıncına ve 1800-2200 bar sistem basıncına dayanabilirler, 760-950 HP'ye uyabilirler,aşırı ağırlıklı senaryolarda yaygın olarak kullanılır.
Milisaniye düzeyinde (≤0.28ms) hassas bir kontrol elde etmek için 24V solenoid valflerine güvenen bu enjektörler, yakıt yanma verimliliğini etkin bir şekilde optimize edebilen tekdüze ve hassas bir atomlamaya sahiptir.,Tier3/4 emisyon standartlarını karşılayarak karbon birikimi ve egzoz emisyonlarını azaltmak. C-ummins orijinal standartları olan ISO 9001 ve TS16949'a uygun, fabrikadan ayrılmadan önce tamamen test edilmiştir,Uzun süreli istikrarlı bir operasyon için kurulması ve bakımı kolaydır..
Neden bizi seçtin?
1Süper Değer - Zengin deneyimimiz maliyet avantajında karınızı artırmanıza yardımcı olur.
2Kendi profesyonel nakliyecimiz var, hızlı teslimat, iyi hizmet.
3Geri bildirimlerimiz: 24 saat içinde geri bildirimlerimizi her zaman alabilirsiniz.
4.AGönderildikten sonra, ürünleri alana kadar her iki günde bir sizin için izleyeceğiz..
Ürün RESMİ:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Mr. Lee
Tel: +86 13143601772