|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| OE HAYIR: | KİMYON ENJEKTÖRÜ | Ürün adı: | Y431KO5417 |
|---|---|---|---|
| OE NO1: | Y431K05419 | Temas etmek: | İletişim: 86+ 19959162250 |
| Garanti: | 12 ay | Kalite: | Yepyeni Orijinal |
| Boyut: | Orijinal Standart | Tip: | Otomobil parçaları |
| Başvuru: | Yakıt Enjeksiyon Sistemi | Malzeme: | Yüksek Hız Çeliği |
| Vurgulamak: | Cummins dizel enjektör Y431KO5417,Cummins QSK19 motor enjektörü,Cummins enjektör 4964172 |
||
| Sayı |
Y431KO5417 |
| OEM Hayır |
Y431K05419 |
| Uygulama-A-Tiyon | C-UMMINS ENJECTOR |
| Ödeme Süresi | T/T, L/C, Western |
Tablo 1: Temel parametreler
| Parametreler | Ayrıntılar |
| B-oschBölüm No. | Y431KO5417 |
| Motor Serisi | C-ummins QSK19 Elektronik Motor (CM2150, Tier3/4) |
| Türü | Solenoid ile çalıştırılan yüksek basınçlı Common Rail Elektronik Enjektör |
| Yapı | Entegre solenoid, üst çıkış, yan elektrikli bağlantı, uzun plünjer |
| Net Ağırlık | 2.3 kg |
| Boyutları | 295 mm × 68 mm × 68 mm |
| Malzeme | Vücut: Kalınlaştırılmış çelik; Bileşenler: Sertleştirilmiş alaşım; Solenoid: Yüksek geçirgenlikli paslanmaz çelik |
Tablo 2: Performans Özellikleri
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Kontrol | ECM Elektronik Kontrol (24V Solenoid), Kapalı Halkalı Zamanlama ve Akış |
| Çalışma Basıncı | 1600 ‰ 2000 bar |
| Açılış Basıncı | 320~340 bar |
| Akış Hızı | 480-500 cc/min @ 100 PSI |
| Düzge | 10 delik × 0,22 mm, 145° püskürtme açısı |
| Yakıt Sistemi | B-OSCH Yüksek Basınçlı Ortak Demiryolu Sistemi |
| Yakıt standardı | Çin III/IV, Euro III Dizel, 0# / -10# / -20# |
| Sıcaklık aralığı | -40°C - +130°C |
| Elektrikli | 2-Pin Deutsch Bağlantısı, IP67 Koruması |
| Yanıt Zamanı | ≤0,3 ms |
Tablo 3: Uygulama ve Kurulum
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Motor uygun | C-ummins QSK19 (19L Inline 6-Cyl, Turboşarjlı ve Sonrasında Soğutulmuş) |
| Çekim × Çekim | 159.0mm × 159.0mm |
| Güç aralığı | 600-800 HP |
| Döner aralığı | 2800~3500 N·m |
| Döner Döner | Montaj boulları: 85 ̊95 N·m |
| Paket | 4089958 (Bakır, Sadece Tek Kullanım) |
| Notları yükle | Derin temiz yakıt geçitleri, tüm mühürleri değiştirmek, ECM yeniden kalibrasyonu |
| Başvurular | Madencilik Kamyonları, Petrol Alanı Çökme Kamyonları, İş Üzerine Çekim Rigları, Kazı Makineleri, Denizcilik, Gen-Sets |
Tablo 4: Kalite ve Garanti
| Parametreler | Ayrıntılar |
| Sınıf | Yeni Orijinal / OEM Yeniden Üretilmiş |
| Fabrika testi | 100% Akış, Basınç, Yanıt, Atomlaşma, Sızıntı ve Dayanıklılık Testi |
| Garanti | Yeni: 12 ay; Reman: 6 ¢12 ay |
| Standart | C-ummins QSK Orijinal, ISO 9001:2015, B-osch CRIN4 |
| Paketleme | Tek kutu, pas önleyici yağ, şok geçirmez köpük, statik önleyici torba |
| MOQ | 1 PC |
| Genel Başarısızlıklar | Yavaş yanıt, zayıf atomlaşma, damlama, siyah duman, düşük güç, kaba boşluk |
| Boş koşullar | Kötü yakıt, kirlilik, aşırı basınç, su hasarı, sökme, kalibre edilmemiş programlama |
C-ummins QSK19 Serisi enjektörleri, yüksek basınçlı ortak demiryolu sisteminin temel bileşenleri olarak 19L büyük boşluklu QSK19 elektronik kontrol motorları için tasarlanmıştır.B-osch yüksek basınçlı common rail teknolojisinin ve ECM elektronik kapalı döngü kontrolünün benimsenmesiYüksek geçirgenlik solenoid valfleri ve sert alaşımlı hassas parçaları entegre ederek, 320-340 bar açılış basıncına ve 1600-2000 bar sistem basıncına dayanabilirler, 600-800 HP'ye uyabilirler,aşırı ağırlıklı senaryolarda yaygın olarak kullanılır.
Milisaniye düzeyinde (≤0.3ms) hassas bir kontrol elde etmek için 24V solenoid valflerine güvenen bu enjektörler, yakıt yanma verimliliğini etkin bir şekilde optimize edebilen tekdüze ve hassas bir atomlamaya sahiptir.Karbon birikimi ve egzoz emisyonlarını azaltmakC-ummins orijinal standartlarına ve ISO 9001'e uygun, fabrikadan çıkmadan önce tam olarak test edilmiş,Uzun süreli istikrarlı bir operasyon için kurulması ve bakımı kolaydır..
Neden bizi seçtin?
1Ürün modelleri tamamlanmıştır, binlerce ürün modeli ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.
2Kendi profesyonel nakliyecimiz var, hızlı teslimat, iyi hizmet.
3Geri bildirimlerimiz: 24 saat içinde geri bildirimlerimizi her zaman alabilirsiniz.
4.AGönderildikten sonra, ürünleri alana kadar her iki günde bir sizin için izleyeceğiz..
Ürün RESMİ:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Mr. Lee
Tel: +86 13143601772